Gizlilik Güvenlik

Gizlilik

laktik-asit.blogspot.com sitemi ziyaret ettiğiniz, gizlilik ve güvenlik sayfamı okuduğunuz için evvela teşekkür ederim. Ziyaretiniz esnasında tarafımdan hiç bir kayıt tutulmamaktadır. Tutulan kayıtlar barındırma hizmeti veren (burada şükranlarımı sunarım) google blogger hizmeti ve kullandığım google analytics tarafından tutulmaktadır. Ana gizlilik ilkem gereği iletişim formundan sorduğunuz sorular haricince hiç bir kişisel bilgi talep etmiyorum. Yorumlar kısmına yazdığınız yorumlar ve sorular için verdiğiniz bilgiler tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Siteme ilettiğiniz bilgiler ve iletişimde kullandığınız elektronik postalar hiç bir suretle 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Güvenlik


Sistemde internet veri akışını hızlandırmak amacıyla çerez sistemi kullanılmaktadır. Sistemdeki çerezler tamamen google tarafından yönetilmektedir. konuyla ilgili olarak google gizlilik politikalarına bakabilirsiniz. Siteme verdiğiniz bilgileri hiç bir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ediyorum.

Sitem siz değerli okuyucularımın haklarına saygı duymayı en önemli kural sayar. Sitemde telif hakları ile korunan yazı ve görselleri kullanmıyorum bunu genel bir etik ve ahlaki sorun olarak sayarım ama yaptığım alıntılarda ve görsellerde yanlışlıkla yapılan kullanımlarda ise bildirimde bulunmanız halinde ilgili materyali kaldırmayı taahhüt ederim. Sevgilerimle
  • Google Plus'ta Paylaş
  • Pinterestte Paylaş